NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Detektory kovu Morava
Kněžpole č.p. 117
68712 Bílovice
tel: +420 602 739 271
napište nám
http://www.detektorymorava.cz
http://www.detektory-kovy.cz

 


DETEKTORY KOVŮ
Detektory kovů XP

AKCE!!!! Do 20 km doprava ZDARMA!!Detektory kovů XP Godlmaxx Power, G-Maxx II, Aventis 2, ADX250 a ADX150 byly vyvinuty týmem odborníků, kteří dbají na vysokou kvalitu a technologický pokrok. Tyto nově vyvinuté detektory jsou výrazně vylepšené oproti předchozím modelům.

Ve spolupráci se zkušenými odborníky se vývojářům podařilo vyvinout detektory, které se vyznačuji perfektní stabilitou a vynikající diskriminací. Integrací ultrarychlého mikroprocesoru (pro analýzu diskriminace) představujeme zvýšenou citlivost a lepší diskriminaci nežádoucích cílů. Dvě úrovně diskriminace poskytují velmi důležitou flexibilitu pro citlivou diskriminaci železných nežádoucích cílů (předmětů), zvyšují hledací výkonnost Adventisu 2 a ADX250. Naše schopnosti a zkušenosti v oboru elektromagnetismu nám umožnili vyvinout nízkofrekvenční Wide Scan (Double D) hledací cívku, která umožňuje hlubší pronikání půdou.

Od první chvíle, kdy uchopíte XP detektor, je vám jasné, že je velmi jednoduché s detektorem pracovat a používat ho. Ať již jste zkušeným hledačem či nováčkem, tento detektor splní vaše představy pro rychlé a snadné hledání s vysokým výkonem.

Hledání s detektory XP je zároveň výborná relaxace pro všechny věkové skupiny. Odpočinete si od všedních záležitostí a výborně se odreagujete na čerstvém vzduchu, zároveň uděláte něco pro své zdraví. Nezapomínejte dodržovat platné zákony!YjNmNTVhZ