Úvod »Detektory kovů Nokta» Detetkor kovů Nokta VELOX ONE


        

Detetkor kovů Nokta VELOX ONE

 

Naše cena bez DPH : 14 372 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
17 390 Kč

c5ndh

Detektor Nokta Velox ONE je určen pro hledání mincí, šperků a relikvií. Detektor byl navržen pro hledání v mineralizovaných podmínkách, ale samozřejmě velmi dobře pracuje i v běžných půdách. Velox ONE má velmi rychlou reakci a díky cívce DD také vynikající separaci. Disponuje mimořádným hloubkovým dosahem. Rozeznávání kovů je řešeno akusticky pomocí tří tónů. Nejnižší tón označuje železné předměty a další dva tóny jsou pro ostatní barevné kovy. Pracuje na principu indukční balance.

Detektor má přepínač Iron, kterým je možno vypnout audio tón železných předmětů - hluboký tón pak není slyšet. Dále je samozřejmě vybaven funkcí klasické diskriminace, kde v první čtvrtině pouze překlápí tón želez do středního tónu, dále pak začíná samotná diskrimince želez. Dále mezi ovládacími prvky nalezneme nastavení citlivosti a citlivé ladění zemního efektu. I zde si dal výrobce záležet a eliminace různých půdních vlivů je velmi účinná. Dále je k dispozici filtr pro hledání v mineralizovaných půdách (3 úrovně nastavení), ten se dá výborně využít s kombinací přesného ladění pro hjledání na mineralizovaných půdách a plážích (vlhkých, suchých, slaných). Třípolohový přepínač Signal Audio slouží k zesílení audio signálu signálů. Koncová hlasitost, jak reproduktoru, tak sluchátek lze nastavit potenciometrem na vrchu jednotky.

Detektor je po elektronické stránce velice dobře zpracovaný a jeho nastavení je jednoduché. Má kvalitní rozenávání kovů a propracované hraniční tóny pro drobné předměty. Velox je v bvalení vybaven základní cívkou o velikosti 28cm typu DD. To znamená, že cívka má zachovanou svou citlivost po celé své střední délce a boční půloblouky kvalitně pokrývají strany cívky. Samozřejmě, že největší účinek cívky bude v jejím středu.

 

Velox(1)

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MzM4MzY1MT